Gemeente Hilversum

Inspraak over nieuwe oprit parkeergarage Hilvertshof

De plannen rond het verplaatsen van de oprit van de parkeergarage van het winkelcentrum de Hilvertshof zijn vrijgegeven voor inspraak. Dit heeft het college van Burgemeester en wethouders van Hilversum 8 juni 2004 besloten.

Nieuwe oprit
De parkeergarage van winkelcentrum de Hilvertshof krijgt een nieuwe oprit. Deze is nodig om de verkeersafwikkeling van en naar de parkeergarage te verbeteren. De huidige toegang via de smalle Veerstraat is niet geschikt om grote hoeveelheden verkeer te verwerken. De nieuwe oprit komt uit op de Groest en sluit aan op de Prins Bernhardstraat. Zodra de nieuwe oprit in gebruik is genomen krijgt de Veerstraat een opknapbeurt en wordt als woonstraat ingericht. Op de vrijgekomen plek van de huidige oprit ontstaat ruimte voor 5 woningen parallel aan de huidige woningen langs de Veerstraat. Op 15 april jl. zijn omwonenden en andere belanghebbenden al tijdens een informatieavond over de plannen geïnformeerd.

Inspraaktermijn
De plannen voor de nieuwe oprit zijn vastgelegd in een uitwerkingsplan. In het bestemmingsplan Binnenstad is het project al opgenomen. Het uitwerkingsplan legt de juridische basis om de nieuwe oprit aan te leggen..
Tijdens de inspraakperiode kunt u uw reactie op het uitwerkingsplan geven. De inspraakperiode duurt van 18 juni tot 16 juli 2004. Gedurende die termijn ligt een exemplaar van het uitwerkingsplan (toelichting en kaartmateriaal) ter inzage bij de balie van de Dienst Stadsontwikkeling (Oude Enghweg 23) en in de burgerleeszaal van het Raadhuis (Dudokpark 1). Gedurende de inspraakperiode kunt u per brief reageren op de inhoud. Uw schriftelijke reactie kunt u richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Hilversum, Postbus 9900, 1201 GM Hilversum.

Planning
Bedoeling is om de 2e helft 2005 met de aanleg te starten. Voor die tijd zal de 2e fase van de bodemsanering van Lemet Chromium uitgevoerd worden.

Datum bericht 9 juni 2004