Nederlandse Spoorwegen

Persbericht
7 juni 2004

Extra lange treinen voor bezoekers EO-Jongerendag

Op zaterdag 12 juni 2004 vindt in het Gelredome in Arnhem de jaarlijks terugkerende EO-Jongerendag plaats. NS rijdt extra lange treinen om bezoekers van de EO-Jongerendag van en naar Arnhem te brengen. Vanaf het station Arnhem naar het Gelredome laat de organisatie gratis pendelbussen rijden.

Extra aanpassing in de dienstregeling
De sneltrein van Rotterdam/Den Haag naar Arnhem maakt zowel op de heenreis als op de terugreis een extra stop op station Veenendaal-de Klomp. . Heenreis: vertrektijd uit Rotterdam/Den Haag om 07.47/07.46 uur en 08.47/08.46 uur. . Terugreis: vertrektijd uit Arnhem om 16.54 uur en 17.54 uur.

Voor actuele informatie en een reisadvies op maat kunnen reizigers terecht op www.ns.nl of bellen met 0900-1475 (E 0,35 p.m.).

|Noot aan| |

Nederlandse Spoorwegen