FLEVOLANDS BUREAU V. TOERISME
http://www.vvvflevoland.nl

Flevolandse evenementenkalender juni 2004

Hoogtepunten uit de Flevolandse evenementenkalender in juni zijn:
1 t/m 6 juni - Libelle Zomerweek - Almere
5 juni - Flevolands Ballonfestival - Dronten
5 & 6 juni - Country en Western Festival in Almere 11 t/m 14 juni - NJOY in Biddinghuizen
19 juni - Defqon 1 Festivalin Almere
25 juni - Seabottom Jazzfestival in Lelystad
26 & 27 juni - Hydron Waterfestival in Lelystad

Libelle Zomerweeek 1 t/m 6 juni
Op het Almeerderstrand verrijzen van 1 t/m 6 juni de bekende Libelle-tenten, dit jaar met namen als het Libelle Beach House, Libelle Proeflokaal, Libelle Summer Spa en Libelle Feest Lounge. Tijdens de Libelle Zomerweek worden themas als mode, beauty en culinair zijn weer goed vertegenwoordigd. Het moeder- en dochterschap staat dit jaar in de schijnwerpers.
Libelle Zomerweek, van 1 tot en met 6 juni op het Almeerderstrand. Dagelijks geopend van 10.00 tot 18.00 uur. Toegang: euro 15,- aan de kassa. Meer informatie op www.vvvflevoland.nl of via 0900 - 463 65 42.

Flevolands Ballonfestival 5 juni
Op 5 juni verschijnen in het luchtruim boven Dronten tijdens het Tweede Flevolands Ballonfestival kleurige ballonnen in grote getale. Vanaf 18.00 uur stijgen de ballonnen op vanaf het sportveld van de ASV Dronten. Een spannend avontuur voor de ballonvaarders maar ook een spectaculair gezicht voor de toeschouwers.
Flevolands Ballonfestival, zaterdag 5 juni vanaf 18.00 uur, ASV Dronten, Educalaan 29. Een ballonvaart kost euro 160,-. Toegang voor het festival is gratis. Meer informatie op www.vvvflevoland.nl.

Country en Western Festival 5 en 6 juni
De jaarlijkse Western Experience in het Winkelcentrum Almere-Buiten is voor de countryliefhebber het ultieme feest. Duizenden cowboys en cowgirls komen hier op zaterdag 5 en zondag 6 juni samen om te genieten van muziek, dansdemonstraties, optredens van clowns en een Westernmarkt. Op drie dansvloeren op verschillende plekken in het centrum gaan countryfans van acht tot tachtig jaar uit hun dak op countrymuziek.
Country en Westernfestival, 5 en 6 juni van 12.00 tot 19.00 uur. In Winkelcentrum Almere-Buiten. Toegang gratis. Kijk voor meer informatie op www.vvvflevoland.nl.

NJOY 11 t/m 14 juni
Een vierdaags popfestival dat deze zomer voor het eerst georganiseerd wordt op het evenemententerrein bij Six Flags Holland. ID&T organiseert het festival waarbij een combinatie van pop, dance en urban ten gehore wordt gebracht. Artiesten als Anouk, Direct, Kane en Brainpower treden op. Minimumleeftijd is 16 jaar. Toegang euro 75,- (incl. toegang camping en toegang Six Flags Holland). Dagkaarten zijn voor dit festival ook verkrijgbaar. Meer informatie op www.njoy.id-t.com.

Defqon 1 Festival 19 juni
Dit festival op het Almeerderstrand is een stevig dancefestival dat vorig jaar 25.000 mensen op de been kreeg. Met 7 verschillende areas worden diverse muziekstijlen en stromingen ten gehoor gebracht. Deze tweede editie is hiermee groter dan vorig jaar en helaas al uitverkocht.
Defqon 1 Festival, Almeerderstand. Toegang euro 42,75 (uitverkocht). Meer informatie op www.Q-dance.nl

Seabottom Jazzfestival 25 juni
Voor de veertiende keer klinkt jazz in Lelystad tijdens het Seabottom Jazzfestival. Met artiesten als Edsilia Romsley, De Chris Hinze Combination, Heleen Schuttevaêr en Edwin Rutten staat de avond garant voor een jazzy en swinging gebeuren op niveau. Alle zeer muzikale jazzartiesten doen het Agora Theater op deze avond alle eer aan. Seabottom Jazzfestival, 25 juni, vanaf 20.30 uur in het Agora Theater, Agorahof 2, Lelystad. Toegang: euro 19,50. Kaartverkoop bij verscheidene verkooppunten in Lelystad, Dronten en Zeewolde. Meer informatie op www.vvvflevoland.nl of 0320 - 23 92 39.

Hydron Waterfestival 26 en 27 juni
Het Hydron Waterfestival kenmerkt zich door de aanwezigheid van veel zeilboten en het geluid van zeemansliederen. Op dit waterrijke evenement in de Lelystadse Bataviahaven komen jaarlijks vele bezoekers af. Activiteiten zijn o.a. een sloepenshow, het Flevolands Kampioenschap Bungyroeien en muziek van vooraanstaande shantykoren . Dit jaar is tevens de Hanzestad Compagnie aanwezig en kunnen liefhebbers ervaren hoe het is om uit te varen met een twee- of driemaster. Het Statenjacht De Utrecht is te bewonderen en voor jongeren zijn er diverse watersportcursussen. De toegang tot het nautische festijn is gratis. Hydron Waterfestival, 26 en 27 juni in de Bataviahaven van Lelystad. Voor het uitgebreide programma, kijk op www.waterfestival.nl.

17 mei 04 12:07