Politie Noord- en Oost Gelderland
* Regiopolitie Noord- en Oost-Gelderland.
* District IJsselstreek
P E R S B E R I C H T
POLITIEDISTRICT IJSSELSTREEK
Dinsdag 21 oktober 2003
Laren - aanrijding / afsluiting afrit
Vanochtend heeft er om 07.50 uur op de N332, tussen de rotonde Laren en de afslag 26 van de A1, een aanrijding plaatsgevonden, waarbij meerdere personenauto's betrokken waren en een gewonde is gevallen. De afrit 26 van de A1 is van 07.50 tot 10.00 uur afgesloten geweest.
Mogelijke toedracht van het ongeval:
Er rijden drie personenauto's vanaf Laren in de richting van de A1, een VW Caddy, daarachter een VW Golf en daar achter een Nissan. Op een zeker moment komt er vanaf de A1 een Saab gereden en is door nog onbekende oorzaak op de linkerweghelft terecht gekomen. De bestuurder van de Caddy is daarvan geschrokken, heeft uitgeweken en is vervolgens over de kop geslagen. De VW Golf kon op tijd uitwijken maar heeft schade opgelopen door rondvliegende onderdelen en gereedschap vanuit de Caddy. De Nissan heeft de Saab niet kunnen ontwijken, waarna een frontale aanrijding volgde.
De bestuurster van de Nissan, een 45 jarige inwoonster uit Baak, zat bekneld in de auto. De brandweer uit Lochem en Laren kwam met drie hulpverleningsvoertuigen. De brandweer heeft het dak van de Nissan verwijderd, waarna de bestuurster per ambulance naar het ziekenhuis werd overgebracht. De bestuurster van de Saab, een 38 jarige inwoonster uit Oosterbeek, is eveneens per ambulance naar het ziekenhuis overgebracht. Daar bleek dat de 38 jarige een been en haar neus gebroken had. De bestuurster van de Nissan is er zonder letsel vanaf gekomen, maar voor de zekerheid ter observatie opgenomen.
De bestuurders van de VW Golf en de Caddy kwamen met de schrik vrij.
Nadat de weg was schoongemaakt werd de weg om 10.00 uur weer vrijgegeven.
De politie is op zoek naar getuigen van het ongeval. Zij kunnen zich melden op telefoonnummer 0900 8844.
Nadere informatie:
Politievoorlichter Anton de Ronde
055 - 548 60 52
---- --