Ingezonden persbericht
Persbericht
Ventana Research: met Information Builders $1.7 miljoen aan harde besparingen ten opzichte van de concurrentie
Information Builders laagste Total Cost of Ownership (TCO) voor de meest gebruikte toepassingen van Business Intelligence
Amstelveen, 30 september 2003 Information Builders, toonaangevend in Enterprise Business Intelligence (EBI) en real-time web reporting, maakt bekend dat recent onderzoek van het gezaghebbende Ventana Research Information Builders aanwijst als de leverancier die de laagste Cost of Ownership biedt voor gebruikergedefinieerde en geparametriseerde rapportages. Op basis van een reeks real world scenario s laat de studie zien dat gebruikers van Information Builders voor het toepassen van rapportages in een omgeving van 10.000 gebruikers tot zelfs 1,669 miljoen dollar goedkoper uit kunnen zijn ten opzichte van concurrenten als Cognos, Informatica en MicroStategy.
Ventana Research deed een half jaar lang onafhankelijk onderzoek naar de TCO (Total Cost of Ownership) in echte gebruikssituaties van de meeste toonaangevende business intelligence-leveranciers. Information Builders versloeg alle concurrenten uit het onderzoek, inclusief Cognos en Informatica in de categorieën van voorgedefinieerde rapportages (op zowel Windows als Unix-platforms) en van geparametriseerde rapportages. (Business Objects heeft niet geparticipeerd in het onderzoek). Dit type rapportages vertegenwoordigt het merendeel van de business intelligence-markt omdat deze een zeer brede toepassing hebben en van grote waarde zijn voor een organisatie.
Eric Rogge, Ventana Research's vice president en research director voor business intelligence: "Information Builders biedt duidelijk een concurrerend product voor een zeer aantrekkelijke prijs. Het onderzoek onderstreepte bovendien Information Builders kracht in het bieden van schaalgrootte. Information Builders handhaafde de laagste TCO-positie in een brede reeks van scenario s, van 1.000 tot 10.000 gebruikers.
"Dit rapport ondersteunt wat onze gebruikers ons altijd al hebben voorgehouden: zij kopen onze producten omdat we voorzien in een extreem kosteneffectieve toepassing ten opzichte van de andere hooggekwalificeerde business intelligence-oplossingen in de markt, zegt Michael Corcoran, chief communications officer bij Information Builders. "We verwachten dat de nieuwe TCO benchmark van Ventana Research een waardevol hulpmiddel is voor bedrijven voor het evalueren van business intelligence-leveranciers.
Het onderzoeksrapport Total Cost of Ownership for Business Intelligence and Performance Management Solutions is te verkrijgen op www.ventanaresearch.com.
Information Builders
Information Builders is toonaangevend in enterprise business intelligence en real-time rapporting via het Web. De ongeëvenaard betrouwbare en flexibele WebFOCUS software voorziet in alle behoeften aan rapportage van gebruikers binnen de extended enterprise, variërend van enkele analisten en power users, tot honderdduizenden klanten en gebruikers op het web. Bovendien stelt WebFOCUS organisaties in staat al hun informatie te benutten door overal bij te kunnen - van legacy tot datawarehouse.
Door GartnerGroup omschreven als rock of Business Intelligence heeft Information Builders vanaf 1975 met succes software en diensten van hoge kwaliteit geleverd aan meer dan 11.000 klanten overal ter wereld, waaronder de meeste Fortune Top 100-bedrijven en Amerikaanse overheidsdiensten. Information Builders heeft het hoofdkantoor in New York, telt 1.750 medewerkers in 90 vestigingen wereldwijd en heeft meer dan 350 business partners. Het realiseerde in 2002 meer dan 300 miljoen dollar aan omzet. Meer informatie is te vinden op www.informationbuilders.nl.
Perscontacten:
Marianne Jelgerhuis
Information Builders
+31 (0)20 456 33 67
marianne.jelgerhuis@ibi.nl
Theo Loth
Loth Content & Consultancy
+31 (0)652 322 210
theo.loth@loth.nl
# # #