Gemeente Laarbeek


Sporten en bewegen voor mensen met een chronische aandoe-ning

In het kader van het project `Aangepast sporten' organiseert de gemeente Laarbeek samen met de Stichting Sportservice Noord-Brabant en het Brabants Steunpunt Bewegen en Gezondheid van BOZ (Brabants Ondersteuningsinstituut Zorg) een interactieve
voorlichtingsbijeenkomst met als onderwerp: `Sporten en bewegen voor mensen met een chronische aandoening'.

Deze bijeenkomst vindt plaats op donderdag 25 september a.s. in het Ontmoetingscentrum aan de Ot-terweg in Beek en Donk. Deskundigen, die het belang van sporten en bewegen onderschrijven, zullen aan het woord komen. Dat zijn onder andere een sportarts verbonden aan het St. Annaziekenhuis te Geldrop, een ervaringsdeskundige, een cardioloog verbonden aan het Catharinaziekenhuis te Eind-hoven, een medisch adviseur van de belangenvereniging Hart- en Vaatpatiënten BHV en een consu-lent van de provinciale Sportservice Noord-Brabant.

Vragers en aanbieders bij elkaar brengen
De opzet van deze avond is om vragers en aanbieders bij elkaar te brengen. De bedoeling is dat mensen met een chronische aandoening een plek vinden om te sporten, heel actief bij een gewone vereniging of aangepast in een speciale groep. Daartoe worden sportverenigingen en organisaties voor sport en bewegen in contact gebracht met mensen met een chronische aandoening.

Deze avond is gratis toegankelijk. Alle mensen met een chronische aandoening (bijv. een hart- en vaatziekte, reuma, CARA) zijn van harte welkom. U hoeft zich niet van tevoren op te geven. Sportverenigingen en sportorganisaties, die in het aanbodonderzoek van afgelopen jaar al hebben aangegeven aanbod te hebben of eventueel te willen opzetten, zijn persoonlijk uitgenodigd.
Alle verenigingen die meer informatie willen over sporten en chronisch ziek zijn, zijn natuurlijk ook van harte welkom. In dat geval kunt u zich opgeven bij Anja Lissone of Rob Giepmans van de gemeente Laarbeek, telefoon 0492-451417, liefst vóór 18 september a.s.