AutoRai

19-9-2003

Equipe Bosman en Tas winnen Porsche 40 jaar 911 Rally

Vanwege het 40-jarig jubileum van de Porsche 911 heeft de Nederlandse Porsche importeur, Pon Porsche Import, zaterdag 13 september 2003 een unieke rally georganiseerd. Winnaars van de dag waren de heren Bosman en Tas met hun 911 uit 1968.

75 Prachtige exemplaren Porsche 911 verschenen aan de start. Het deelnemersveld was zeer divers. Allerlei verschillende modellen Porsche 911 die de afgelopen 40 jaar op de markt zijn gebracht, vormden het decor bij Restaurant De Kalkovens in Huizen.

De equipes reden een schitterende route door de Veluwe, die was uitgezet door de ervaren rallyrijder Jan Berkhof. Na een lunch op Landgoed Avegoor in Ellecom werd de rally voortgezet en finishten de equipes bij de Porsche importeur in Leusden.

Eveneens werden de drie mooiste exemplaren uitgekozen door een deskundige jury (Andries Veeneman, voormalig directeur van Pon Porsche Import, Robbert Keegel, autojournalist van Het Parool en Gijs van Wagensveld, voorzitter van de Klassieke Porsche 911 & 912 Club Nederland) - beloond met een mooie prijs.