Ryanair

PERSBERICHT

04.09. 2003

Ryanair viert nieuw passagiersrecord met 100.000 gratis tickets

3,5 Miljoen passagiers via Brussel Zuid Charleroi

Ryanair, Europa's No.1 low fares airlines, viert vandaag (4 september 2003) de 3,5 miljoenste passagier van Brussel Zuid Charleroi Airport met 100.000 gratis tickets. Het enige dat u betaalt zijn de belastingen!

Bij het bekend maken van de nieuwe passagiersrecords en de details van de promotie; zei Ryanair's algemeen directeur Michael O'Leary:

"Ryanair viert feest - alleen al dit jaar zullen we 2 miljoen passagiers van en naar België vervoeren.

In april 2001 hebben we in partnerschap met Brussel Zuid Charleroi Airport onze vijfde Europese basis geopend. Sindsdien hebben onze Belgische klanten en bezoekers meer dan 350 miljoen euro bespaard in vergelijking met de hoge tarieven van maatschappijen zoals SN Brussels Airlines of British Airways. Ryanair zal door blijven gaan met het aanbieden van de laagste tarieven, de beste klantenservice en de beste punctualitiet voor al onze Belgische klanten.

Ryanair heeft nu 12 routes van Brussel Zuid Charleroi naar diverse landen in Europa: Ierland (Dublin en Shannon), Groot Brittanie (Glasgow-Prestwick, Liverpool en Londen), Frankrijk (carcassonne), Spanje (Barcelona-Girona), Zweden (Stockholm-Skavsta), Italië (Milaan al Serio, Pisa, Rome-Ciampino en Venetië-Treviso)." Details van de aanbieding
Boekingsperiode vrijdag 05 september donderdag 11 september Reisperiode 19 september 30 november
Tarief GRATIS (exclusief belasting en kosten)
Reserveringsperiode 14 dagen voor vertrek
Reisdagen maandag donderdag en zaterdag
Vluchten van Brussel-Charleroi naar Londen, Liverpool, Stockholm-Skavsta en Milaan-Bergamo en van Oostende-Brugge naar Londen Afhankelijk van beschikbaarheid gebruikelijke verkoopvoorwaarden zijn van toepassing