Ingezonden persbericht

Persbericht

27 augustus 2003

Patrik VandeWalle benoemd tot algemeen directeur Benelux van Econocom Managed Services

Patrik Vandewalle is onlangs benoemd tot algemeen directeur Benelux van Econocom Managed Services. Vandewalle maakt deel uit van het directieteam van de divisie Managed Services, die onder leiding staat van CEO Nasri Béjani.

Vandewalle's belangrijkste taak is het uitbouwen van de activiteiten van Managed Services in de Benelux. Dat betekent, dat hij het succesvolle Belgische model ook in Nederland gaat implementeren en de positie van Managed Services in ons land door middel van een of meerdere overnames gaat versterken. Econocom Managed Services wil de komende jaren uitgroeien tot één van de grootste spelers op de Nederlandse markt voor ICT-beheer.
De benoeming van Vandewalle is een logisch onderdeel van de uitvoering van 'Share Five', het strategische plan voor de ontwikkeling van Econocom Group in de periode tot 2007. De belangrijkste doelstelling van dat plan is het verwerven van een leidende positie in Europa met elk van de activiteiten: Financial Services, Managed Services en Products & Solutions.

Patrik Vandewalle is 38 jaar en heeft Informatica gestudeerd aan de Universiteit van Leuven. Hij begon zijn carrière in 1987 bij Olivetti, waar hij tot 1992 werkzaam was als project manager. Van 1992 tot 1995 was Vandewalle werkzaam bij Anderson Consulting. Daarna werkte hij tot 2000 bij CSC België en Luxemburg; vanaf 1998 als managing director. Vervolgens was hij een jaar CEO bij EurASP. Vanaf september 2001 tot zijn overstap naar Econocom Group was hij managing director van Logica België.

Noot voor de pers: Een foto van Patrik Vanderwalle is bijgevoegd. Vanderwalle kan bereikt worden via zijn secretaresse, Michele Gossiaux, telefoon: 0031.2.7908468 of per e-mail: michele.gossiaux@econocom.be. Meer informatie over Econocom Group is beschikbaar op de website: www.econocom.com.

Econocom Nederland BV
Kokermolen 11
3994 DG Houten
Telefoon: 030-6358333
Fax: 030-6358300
www.econocom.com

Nederlands perscontact
Wisse Kommunikatie,
Theo Snijders, 026-4431523

Over Econocom Group
Econocom is de grootste, onafhankelijke leverancier op het gebied van IT-asset management in Europa. Econocom werd in 1974 in Frankrijk opgericht en is uitgegroeid tot een onderneming met vestigingen in Nederland, België, Frankrijk, Duitsland, Italië, Luxemburg, Spanje, Zwitserland, Engeland en de Verenigde Staten. Econocom is genoteerd aan de beurs van Brussel en sinds 2000 ook aan de Parijse beurs. Met meer dan 2.400 medewerkers biedt Econocom diensten op het gebied van ICT-infrastructuur: Managed Services, Products & Solutions en Financial Services (ICT Lease). Econocom Nederland in Houten, dat werk biedt aan 125 mensen, is actief op het gebied van Financial Services en Managed Services.