HOTEL NEW YORK GROEP
Parkzicht Rotterdam opent 23 augustus
P e r s b e r i c h t
Verzonden op donderdag 21 augustus 2003
KijkenPratenDansenDrinkenOntmoetenEtenRoddelenLuisterenFlirtenZittenFl aneren
Parkzicht Nieuwe Stijl opent 23 augustus
Een combinatie van eten, drinken, muziek en dansen brengt Parkzicht vanaf zaterdag 23 augustus 2003 weer terug naar haar oorsprong. Het eigentijdse interieur en brede programmering zullen zorgen voor het juiste gevoel op het juiste moment, zowel binnen als op de terrassen. Van ontbijt tot diner, van kinderactiviteit tot workshop, van relaxte borrel tot dansen in de nacht.
Het prachtige pand aan de Kievitslaan 25 heeft meer potentie dan een restaurantfunctie alleen.
Met de commotie in de jaren 90 en de sluiting op last van burgemeester Peper leek iedereen de rijke geschiedenis van Parkzicht te zijn vergeten. Al vanaf de opening in 1911 werd Rotterdam zeer regelmatig getrakteerd op concerten in het tegenwoordige stadspark. In de 88 jaar die daarop volgden had de voormalige officieren sociëteit van het Regiment Schutterij functies waarin muziek steeds een hoofdrol speelde. De oudere Rotterdammers hebben nog altijd goede herinneringen aan Parkzicht uit vervlogen tijden. Anno 2003 gaat Parkzicht deze geschiedenis gewoon voortzetten.
De stap naar bredere programmering en daarmee een breder publiek voegt iets unieks toe aan de uitgaansmogelijkheden in Rotterdam: het karakteristieke pand met prachtige terrassen en verschillende zalen is de ideale locatie voor lunches, diners en dans. Een passend interieur werd in samenwerking met het Rotterdamse ontwerpbureau MishMash gerealiseerd. Gekozen werd voor een kleurige moderne stijl met sfeervolle wandschilderingen.
De kaart is helder en overzichtelijk en biedt iedereen de mogelijkheid eindeloos te combineren. Klassiekers als Caesar salad en Pasta pesto zijn te verkrijgen maar ook makreel uit de tagine of een vegetarische groentenstrudel. Ontbijten kan alleen op zaterdag en zondag maar dan wel tot 16.00 uur. De 3 basis ontbijten kunnen worden uitgebreid met eieren, fruit en zoetigheid. Op vrijdag en zaterdag loopt de programmering door dus de keuken ook. Vanaf 22.30 uur gaat de nachtkaart in; heerlijke fingerfood verkrijgbaar tot s morgens vroeg.
Buiten het juniormenu en de kindvriendelijke sfeer van het Park biedt Parkzicht nog iets extras. Elke woensdagmiddag kunnen kinderen van 4 tot 12 jaar, afhankelijk van het programma, genieten van verhalen, deelnemen aan kooklessen, poppenkast kijken, knutselen etc. Woensdag 27 augustus om 14.30 uur is de eerste kindervoorstelling en komt Mary Sue Siegel één van haar reisavonturen vertellen aan kinderen vanaf 6 jaar.
---
---