Politie Zeeland
W-5711-2003 AUTOMOBILISTE KRIJT EI TEGEN HAAR AUTO
Op de Nieuwe Vlissingseweg ter hoogte van het Marnixplein kreeg een 27-jarige Vlissingse automobiliste vrijdag omstreeks 16.20 uur een ei tegen haar auto gegooid.
Twee onbekende personen gooiden vanaf het dijkje iets naar haar auto. Het bleek een ei te zijn dat tegen de motorkap stuiterde en tegen de voorruit uit elkaar spatte. Hierdoor raakten de ruit en de spiegels besmeurd met eigeel. De vrouw kon niets meer door de ruit zien en het lukte haar maar gedeeltelijk om deze met de ruitenwissers schoon te maken. Nadat ze later haar voertuig gereinigd had, bleek de lak op de motorkap beschadigd te zijn. De politie vraagt eventuele getuigen van dit voorval en / of mensen die weten wie de onbekende eiergooiers zijn, zich te melden.
O-5712-2003 AANRIJDING IN WAARDE
Vrijdag om 19.04 uur vond op de A58 bij Waarde een aanrijding plaats.
Een 42-jarige vrouw uit de gemeente Middelburg reed op haar motorfiets over de A58, komende uit de richting van Vlissingen. Voor haar reed een 49-jarige automobilist uit Nistelrode die i.v.m. het overige verkeerd moest remmen. De vrouw kon niet tijdig stoppen en er ontstond een aanrijding waarbij zij gewond raakte aan haar elleboog. Voor zover bekend hoefde zij niet naar een ziekenhuis. Beide voertuigen raakten beschadigd.
O-5713-2003 BOOT VALT VAN TRAILER
Op de A58 is vrijdag om 20.07 uur een boot van een trailer achter een personenauto gevallen.
De bestuurder, een 34-jarige man uit Terneuzen, reed over de A58, komende uit de richting van Bergen op Zoom. Toen hij over een hobbel reed viel de boot van de trailer en kwam op het wegdek terecht. Zowel de boot als het wegdek raakten beschadigd.