Gemeente Amsterdam

Stadsdeel Amsterdam Zuidoost aanwezig op Kwakoe
18 juli 2003 - Johanneke Helmers
Net als voorgaande jaren is het stadsdeelbestuur van Zuidoost aanwezig op de inmiddels 28e editie van het Kwakoe zomerfestival in het Bijlmerpark. Dit jaar deelt het stadsdeelbestuur zijn tent met zijn partner in de vernieuwing, woningstichting Patrimonium. In de tent van stadsdeel Zuidoost en Patrimonium worden festivalbezoekers getrakteerd op een bruisend programma.

In de tent van het stadsdeel en Patrimonium is met een fototentoonstelling en foldermateriaal veel informatie te vinden over wonen en leven in het stadsdeel. Daarnaast is in samenwerking met het lokale televisie- en radiostation RAZO een gevarieerd programma gemaakt. Optredens van artiesten van binnen en buiten het stadsdeel worden afgewisseld met korte interviews met de aanwezige leden van het dagelijks bestuur van Zuidoost en directieleden van woningstichting Patrimonium.

Een kort overzicht van wat het komend weekeinde op het programma staat:

Zaterdag 19 juli


* 14.30 17.00 uur thema: jaar van de gehandicapten Met o.a. om 15.00 uur een gesprek tussen stadsdeelvoorzitter Elvira Sweet, Erik Schoop van Global start, Barbara Williams van de Sociaal Pedagogische Dienst (SPD) en mevrouw Cor van Drongelen die bezig is een platform op te zetten van gehandicapten in Zuidoost.

* Rond 16.00 uur een voetbalwedstrijd tussen jonge Amsterdamse gehandicapten en de lokale sportvereniging Flamingo
* 17.00 18.30 uur thema: werkgelegenheid en ondernemerschap Gesprek met Elvira Sweet ver economische ontwikkeling en projecten als ArenA-initiatief en Ondernemershuis

Zondag 20 juli


* 14.30 16.00 uur thema: Women @ Work, het Europese Equalproject in Zuidoost om de positie van vrouwen in Zuidoost te verbeteren. Uitleg over dit project door deelneemsters.
* 16.00 16.30 uur overhandiging ambulance aan de consul van Ghana.Stichting Belira heeft sponsoren gevonden die de aanschaf en het vervoer van een ambulance voor de Ghanese regio Berekum-Akrofro mogelijk maken.

* 17.30 18.00 uur thema: wonen in Zuidoost, de vernieuwing van het woongebied gesprek met directeur woningstichting Patrimonium Amsterdam Zuidoost, Eugène van Wees.

Maak van komkommertijd, Kwakoetijd en kom langs in de stadsdeeltent!

© Gemeente Amsterdam