Politie Zeeland


W-4518-2003 INBRAKEN OOSTKAPELLE
In drie woningen in Park Reygersbergh te Oostkapelle werd maandag tussen
12.00 uur en 18.00 uur ingebroken.
Alle woningen werden geheel doorzocht en de buit bestond uit 3 horloges en een hartslagmeter. Uit een woning werd niet weggenomen.
De toegang tot de woningen werd geforceerd.


O-4519-2003 DIEFSTAL AANHANGWAGEN

Tussen maandag 22.30 uur en dinsdag 07.00 uur werd er vanaf een bedrijfsterrein in 's-Heerenhoek een aanhangwagen met daarop 150 grijze beton klinkers weggenomen.
De toegang tot het terrein werd geforceerd.

O-4520-2003 DIEFSTAL PORTEMONNEE
Uit een niet afgesloten boodschappentas werd dinsdag rond 10.00 uur de portemonnee van een 55-jarige vrouw uit Zierikzee weggenomen.
De vrouw was aan het winkelen in een supermarkt in haar woonplaats, toen ze bij de kassa arriveerde was haar portemonnee gestolen. Ze mist een geldbedrag van enkele tientallen euro's, identiteitskaart, rijbewijs en (bank)passen.


W-4521-2003 AANRIJDING OOST-SOUBURG

Op de kruising Sloeweg / Bermweg in Oost-Souburg vond dinsdag rond 11.00 uur een aanrijding plaats.
Een 45-jarige man uit de gemeente Kapelle stond op de Bermweg voor de verkeerslichten stil. Een 23-jarige automobilist uit Oost-Souburg reed over de Sloeweg komende uit de richting Vlissingen en sloeg linksaf de Bermweg op. Hij ging waarschijnlijk te snel door de bocht waardoor hij zijn voertuig niet onder controle kon houden en begon te remmen. Hierdoor gleed hij vervolgens door de middenberm tegen de auto van de 45-jarige man.
Er was alleen blikschade.

W-4522-2003 DIEFSTAL UIT KLUISJE
Uit een zwembadkluisje in Domburg is dinsdagmorgen de schoudertas van een
29-jarige vrouw uit Etten-Leur weggenomen.
De vrouw was tijdens het zwemmen het kluissleuteltje die rond haar pols vastzat verloren. Toen ze bij het kluisje kwam was haar tas met daarin o.a. een portemonnee, identiteitskaart, fototoestel, gsm en sieraden verdwenen.

O-4523-2003 DIEFSTAL HEGGENSCHAAR
Maandag rond 10.30 uur is er in de Sportlaan te Wissenkerke een heggenschaar van een hoveniersbedrijf die daar werkzaamheden aan het verrichten waren weggenomen.
Toen ze de locatie enkele minuten onbeheerd achterlieten werd de heggenschaar met een waarde van ruim E 800 gestolen.