Dit schema wordt regelmatig ververst.
Bekijk voor de laatste versie het originele schema.
donderdag 20 december 2001
De vergadering van de Tweede Kamer begint om 10.15 uur.
Na enkele hamerstukken heropent de Kamer het debat over de begroting
van het ministerie voor Volksgezondheid, Welzijn en Sport voor het
jaar 2002.
Vervolgens rondt de Kamer het plenaire debat af over de regeling
leergebonden financiering en de vorming van regionale expertise
centra. Door dit wetsvoorstel kunnen leerlingen met een handicap,
onderwijs volgen op reguliere scholen voor basisonderwijs en
voortgezet onderwijs.
Ten slotte zijn wijzigingen van verschillende begrotingshoofdstukken
voor het jaar 2001 aan de orde (deze wijzigingen hangen samen met de
Najaarsnota) en wel
achtereenvolgens Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Landbouw,
Natuurbeheer en Visserij en Justitie.
komende periode vast.
· Aan het einde van de vergadering hebben stemmingen plaats en worden
eventueel nog agendapunten toegevoegd.
Verkeer en Waterstaat: 09.30 tot ca. 11.00 uur - Thorbeckezaal
Agenda: algemeen overleg met minister Netelenbos (Verkeer en
Waterstaat) over flexibilisering van het
loodsplichtstelsel.
Sociale Zaken en Werkgelegenheid: 10.00 tot ca. 14.00 uur
Agenda: algemeen overleg met minister Vermeend en
staatssecretaris Hoogervorst (beiden Sociale Zaken
en Werkgelegenheid) over verschillende onderwerpen met
betrekking tot de toekomstige structuur van de
uitvoering werk en inkomen (SUWI).
Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer:
10.30 tot ca. 12.30 uur Groen van Prinstererzaal
Agenda: algemeen overleg met minister Pronk (Volkshuisvesting,
Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer) over inzamel-
en beloningssystemen ter vermindering van
zwerfafval en het over het jaarverslag van de Commissie
verpakkingen over het jaar 2000.
Landbouw, Natuurbeheer en Visserij: 11.00 tot ca. 13.00 uur
Agenda: algemeen overleg met minister Brinkhorst (Landbouw,
Natuurbeheer en Visserij) over het terugdringen van de
belasting van bodem en water door onder meer het
gebruik van stikstof. Tevens wordt gesproken over
mestafzetcontracten en de nitraatrichtlijn.
Buitenlandse Zaken: 11.00 tot ca. 13.30 uur - Klompézaal
Agenda: algemeen overleg met de ministers Van Aartsen
(Buitenlandse Zaken) en Herfkens
(Ontwikkelingssamenwerking) over ontwikkelingen in
Macedonië. Er wordt onder meer gesproken over de NAVO
wapeninzamelingsmissie in Macedonië en de uitkomst van
de verkiezingen in Kosovo.
Verkeer en Waterstaat en Landbouw, Natuurbeheer en Visserij:
11.00 tot ca. 13.30 uur - Thorbeckezaal
Agenda: algemeen overleg met de staatssecretarissen De Vries
(Verkeer en Waterstaat) en Faber (Landbouw,
Natuurbeheer en Visserij) over verdieping van de
Westerschelde.
Verkeer en Waterstaat: 13.30 tot ca. 15.30 uur - Thorbeckezaal
Agenda: algemeen overleg met minister Netelenbos (Verkeer en
Waterstaat) over de beëindiging van het
overgangscontract van de Nederlandse Spoorwegen per
1 januari 2002.
Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Financiën en Volksgezondheid,
Welzijn en Sport: 14.00 tot ca. 16.00 uur Troelstrazaal
Agenda: algemeen overleg met minister Borst-Eilers
(Volksgezondheid, Welzijn en Sport) en de
staatssecretarissen Hoogervorst (Sociale Zaken en
Werkgelegenheid) en Bos (Financiën) over de
aanbevelingen van de Commissie grensarbeiders.
Buitenlandse Zaken en Defensie: 15.00 tot ca. 17.30 uur
Agenda: algemeen overleg met de ministers Van Aartsen
(Buitenlandse Zaken) en De Grave (Defensie) over
verschillende onderwerpen inzake wapenbeheersing, het
raketverdedigingssysteem (Missile Defense) en de NAVO
(Noord-Atlantische Verdragsorganisatie).
BESLOTEN COMMISSIEVERGADERINGEN
Onderwijs, Cultuur en Wetenschappen en Justitie: 09.30 uur
Kappeyne van de Coppellozaal
Agenda: ingekomen brieven en procedures.
Buitenlandse Zaken: 10.00 uur Wttewaall van Stoetwegenzaal
Agenda: procedures.
Defensie: 10.15 uur Aletta Jacobszaal
Agenda: ingekomen brieven en procedures.
Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties: 11.30 uur
Van Someren-Downerzaal
Agenda: ingekomen brieven en procedures.
Europese Zaken: 12.00 uur Suze Groenewegzaal
Nederlands-Antilliaanse en Arubaanse Zaken: 13.45 uur
Kappeyne van de Coppellozaal
Buitenlandse Zaken en Defensie: 14.00 uur Suze Groenewegzaal
Buitenlandse Zaken: 14.15 uur Suze Groenewegzaal
WERKBEZOEK
Leden van de vaste Commissie voor Landbouw, Natuurbeheer en Visserij
brengen op 10 en 11 januari een bezoek aan de Grüne Woche in Berlijn.
De Grüne Woche is een Europese landbouw-tentoonstelling. Aan dit
bezoek nemen de volgende leden deel: Meijer (CDA), Augusteijn-Esser
(D66),
Stellingwerf (ChristenUnie), Snijder-Hazelhoff (VVD),
Waalkens (PvdA) en Ter Veer (D66).