Openbare Bibliotheek Delft

ACTUEEL

Update: 24/01/2001

Rindert Kromhout in het Literair kindercafe

Delft - De schrijver Rindert Kromhout is op zaterdag 17 februari van 19.00 uur tot 20.30 uur te gast in het literair kindercafé. Rindert Kromhout is de schrijver van de "erge Ellie en nare Nellie" boeken, De Billenbijter, Super Duck valt aan!, Rare vogels, Vreemde vrienden, De grote wedstrijd vrouwensjouwen, om maar een paar titels te noemen. Veel boeken van Kromhout hebben een humoristische inslag, er gebeurd altijd wel iets geks. Dat kinderen dit leuk vinden blijkt wel uit het feit dat Kromhout een van de succesvolste kinderboekenschrijvers is.

In het literair kindercafé kun je kennismaken met een bekende kinderboekenschrijver of schrijfster. Je kunt vragen stellen, om een handtekening vragen en de schrijver vertelt over zijn of haar werk en hoe het is om boeken te schrijven.
Het café is er voor kinderen vanaf 7 jaar. De jeugdafdeling van de Centrale Bibliotheek wordt omgevormd tot een echt theatertje, waar in de pauze een cafe-cocktail wordt geserveerd. De deur gaat open om 18.45 uur. Een kaartje kost f 5,-. Kaarten zijn te koop in de drie bibliotheekvestigingen.

N.B. Het kindercafe is van 19.00 uur tot 20.30 uur verboden voor ouders. Voor en na deze tijd zijn ze van harte welkom. Tijdens het Literair Kindercafé is boekhandel de Omslag aanwezig met een boekenkraam.